Projekt „Łap skilla!” szansą dla tych młodych

  • 02.07.2021, 10:11 (aktualizacja 02.07.2021, 11:38)
  • Źródło: Urząd Marszałkowski
logo, Wojewódzki Urząd Pracy, projekt, nabór do projektu, kariera zawodowa,… Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza osoby pracujące w wieku 18 – 24 lat do udziału w projekcie „Łap skilla!”. Druga edycja rekrutacji rusza już 1 lipca, punktualnie o 10.00. Nawet do 7545 PLN dofinansowania do szkoleń i kursów.

Projekt jest kierowany do młodych ludzi, chcących kształtować własną karierę zawodową poprzez aktywne uczestnictwo w oferowanych usługach.

Projekt „Łap skilla!” jest szansą dla tych młodych Małopolan, którzy czują się zmotywowani do zmiany, chcą poprawić swoją sytuację na rynku pracy, zdobyć nowe kompetencje, ale nie dysponują wystarczającymi środkami. Uczestnictwo w projekcie „Łap skilla!” umożliwi realizację tych celów. Z nowymi umiejętnościami łatwiej o podwyżkę, awans czy o znalezienie pracy na pełen etat– zauważa wicemarszałek województwa małopolskiego Tomasz Urynowicz.

Udział w projekcie to przede wszystkim praca nad poprawą własnej sytuacji zawodowej, z wysoko wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi oraz udział w szkoleniach i kursach, które  wpłyną na rozwój zawodowy uczestników. Przez to młodzi ludzie będą mogli rozwinąć swoje kompetencje, podnieść kwalifikacje i podjąć nowe wyzwania zawodowe na obecnym, wymagającym rynku pracy.

Szczegółowy opis kryteriów kwalifikacji i wszystkie niezbędne informacje o udziale w projekcie można znaleźć na stronie: Łap skilla! - warunki udziału (pociagdokariery.pl).

Zespół Łap skilla!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Pl. Na Stawach 1

tel. 12 619 84 38

Źródło: Urząd Marszałkowski

Podziel się:


Pozostałe