WYKAZ REJONÓW PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

  • 15.03.2021, 10:28 (aktualizacja 05.10.2021, 09:00)
logo, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,

Rejony i dyżury pracowników socjalnych i asystentów rodziny
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakopanem

 

Asystenci rodziny: Pani Agnieszka Filar i Katarzyna Strączek  - pokój nr 10
Godziny dyżurów:

Poniedziałek: 9.00 - 14.00
 

Pracownicy socjalni:

Pani Anna Bodziony – pokój nr 1

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 13.00 – 15.00
Wtorek 8.00 – 10.00
Środa 13.00- 15.00
Czwartek 13.00 – 15.00
Piątek 8.00 – 10.00

Ulice:

Bulwary Słowackiego
Cichej Wody
Droga do Rojów
Droga na Wierch
Gen. Andrzeja Galicy
Ks. Kaszelewskiego
Kościeliska
Kościelna
Ks. Józefa Stolarczyka
Orkana
Polna
Stary Młyn
Szymoszkowa
Tetmajera
Walkosze
Walowa Góra
Wojdyły
Za Strugiem

Pani Dorota Młynarczyk– pokój nr 1

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 8.00 – 10.00
Wtorek 13.00 – 15.00
Środa 8.00 – 10.00
Czwartek 8.00 – 10.00
Piątek 13.00 – 15.00

Ulice:

Gen. Boruty Spiechowicza
Huty
Janosówka
Kasprusie
Klusie
Kurierów Tatrzańskich
Mrowce
Osiedle Kasprusie
Osiedle Pardałówka
Pardałówka
Paryskich
Piszczory
Podhalańska
Rybkówka
Salwatoriańska
Stachonie
Stara Pardałówka
Topory

Pani Dorota Młynarczyk – pokój nr 1

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 8.00 – 10.00
Wtorek 13.00 – 15.00
Środa 8.00- 10.00
Czwartek 8.00 – 10.00
Piątek 13.00 – 15.00

Ulice:

Bogdańskiego
Kamieniec
Króle
Stary Kamieniec
Strążyska
Zborowskiego

Pani Angelika Augustowska - Koniarz - pokój nr 2

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 13.00 – 15.00
Wtorek 8.00 – 10.00
Środa 13.00- 15.00
Czwartek 8.00 – 10.00
Piątek 13.00 – 15.00

Ulice:

B. Czecha
Bogówka
Chałubińskiego
Droga do Olczy
Kuźnice
Małe Żywczańskie
Pocztowców
Pola
Przewodników Tatrzańskich
Sabały
Tuwima
Wierchowa
Zamoyskiego

Pani Angelika Augustowska - Koniarz – pokój nr 2

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 13.00 – 15.00
Wtorek 8.00 – 10.00
Środa 13.00- 15.00
Czwartek 8.00 – 10.00
Piątek 13.00 – 15.00

Ulice:

Chłabówka
Droga do Daniela
Droga Do Samków
Makuszyńskiego
Piłsudskiego
Słoneczna
Smrekowa
Struga
Żeromskiego

Pani Jolanta Brzyzek – pokój nr 2

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 8.00 – 10.00
Wtorek 13.00 – 15.00
Środa 8.00 – 10.00
Czwartek 13.00 – 15.00
Piątek 8.00 – 10.00

Ulice:

Brzozowskiego
Droga Brata Alberta
Droga na Buńdówki
Droga do Walczaków
Jagiellońska
Krzepówki
Krzeptówki Boczne
Krzeptówki Potok
Mraźnica
osiedle Krzeptówki
osiedle Krzeptówki Potok
Przewodnika J. Krzeptowskiego
Skibówki
Ubocz
Wojciecha Brzegi
Zaruskiego

Pokój nr 3 

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 13.00 – 15.00
Wtorek 8.00 – 10.00
Środa 13.00- 15.00
Czwartek 13.00 – 15.00
Piątek 8.00 – 10.00

Ulice:

Aleja 3 Maja
Bachledy Klimka
Droga do Bristolu
Droga na Szymaszkową
Goszczyńskiego
Kasprowicza
Sienkiewicza
Stroma
Szymona Zaryckiego

Pani Małgorzata Jędrzejowska – pokój nr 3

Godziny dyżurów:

Wtorek 8.00 – 10.00
Czwartek 13.00 – 15.00
Piątek 11.00 – 12.00

Ulice:

Antałówka na Wierch
Chyców Potok
Gimnazjalna
Guty
Harenda
Krupówki
Weteranów Wojny

Pani Agnieszka Chowaniec - pokój nr 4

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 8.00 – 10.00
Wtorek 13.00 – 15.00
Środa 8.00 – 10.00
Czwartek 8.00 – 10.00
Piątek 13.00 – 15.00

Ulice:

Antałówka
Do Tadziaków
Droga na Antałówkę
Droga do Białego
Droga na Koziniec
Galicówka
Gawlaki
Grunwaldzka
Karłowicza
Kraszewskiego
Ks. Wł Curzydły
Marusarzówny
Modrzejewskiej
Na Wilcznik
Ornak
Partyzantów
Piaseckiego
Pod Skocznią
Regle
Witkiewicza
Za Cieszynianką
Zająca
Zoniówka

Pani Klaudia Denić – pokój nr 4

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 13.00 – 15.00
Wtorek 8.00 – 10.00
Środa 8.00- 10.00
Czwartek 13.00 – 15.00
Piątek 8.00 – 10.00

Ulice:

Asnyka
Balzera
Broniewskiego
Brzeziny
Cyrhla
Jaszczurówka
Jaszczurówka Bory
Małaszyńskiego
Oberconiówka
Sobczakówka
Spyrkówka
Wyskówki
Zwijacze

Pani Dorota Michałczak – pokój nr 6

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 13.00 – 15.00
Wtorek 8.00 – 10.00
Środa 8.00- 10.00
Czwartek 13.00 – 15.00
Piątek 8.00 – 10.00

Ulice:

Bachledy
Ciągłówka
Droga do Wantuli
Jana Pawła II
Kościuszki
Kotelnica
Łukaszówki
Nowotarska
Tatary
Ustup

Pan Krzysztof Rymarczyk – pokój nr 6

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 8.00 – 10.00
Wtorek 13.00 – 15.00
Środa 13.00 – 15.00
Czwartek 8.00 – 10.00
Piątek 13.00 – 15.00

Ulice:

Bachledzki Wierch
Bilinówka
Brzozowa
Chramcówki
Choćkowskie
Droga Stanisława Zubka
Gładkie
Gubałówka
Łosiówki
Na Gubałówkę
Osiedle Szymony
Spadowiec
Szkolna
Szpitalna
ul. Szymony

Zastępca Dyrektora, starszy pracownik socjalny Pani Urszula Chowaniec – Bombac  – pokój nr 7

Godziny dyżurów:

Poniedziałek 8.00 – 10.00
Wtorek 13.00 – 15.00
Środa 8.00 – 10.00
Czwartek 8.00 – 10.00
Piątek 13.00 – 15.00

Ulice:

Droga na Bystre
Hrube Niżne
Hrube Wyżne
Kamockiego
Ogrodowa
Plac Niepodległości
Pod Lipkami
Staszica
Szymanowskiego
Zwierzyniecka

Podziel się: