Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 19 lipca 2025 07:06
DANE KONTAKTOWE
 
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Adres:

ul. Jagiellońska 7

34–500 Zakopane

NIP: 736-10-65-088

Bezpośredni numer telefonu:

18 20 147 33

E-mail: [email protected]

E-PUAP: /mopszakopane/skrytkaESP

Godziny otwarcia:

poniedziałek, w godz. 9.00 – 16.00
wtorek, w godz. 9.00 – 14.00
środa - dzień wewnętrzny
czwartek, w godz. 9.00 – 14.00
piątek, w godz. 9.00 – 14.00

Spotkania Seniorów

Superwizja Pracowników Socjalnych w ramach projektu „Społeczna Małopolska”

Wsparcie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 - 2027, Priorytet IV Spójność Społeczna i Zdrowie, Działanie 4.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego. Udział w superwizji jest bezpłatny. Koordynatorem z ramienia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej jest: Starszy Pracownik Socjalny Pani Agnieszka Pietras, Superwizor: Pani Krystyna Pietraszko - Skalny
superwizja, pracownicy socjalni, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, wzrost kompetencji

W dniu 16 lipca 2025 roku w tutejszym Ośrodku Pomocy Społecznej odbyło się pierwsze spotkanie superwizyjne pracy socjalnej, realizowane w ramach projektu „Społeczna Małopolska – koordynacja działań na rzecz włączenia społecznego w Małopolsce”. Projekt jest realizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. 

Głównym celem superwizji jest wsparcie pracowników socjalnych w ich rozwoju zawodowym oraz zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług. Podczas spotkania omówiono kluczowe aspekty pracy socjalnej, a także przedstawiono zasady, które pomagają w skutecznej i etycznej pomocy naszym klientom.

Superwizje będą odbywać się przez kolejne 12 miesięcy - 12 spotkań, co pozwoli pracownikom socjalnym na systematyczne podnoszenie swoich kompetencji i skuteczniejsze wspieranie osób wymagających pomocy. Cieszymy się także z owocnej współpracy z pracownikami socjalnymi z Ośrodka Pomocy Społecznej w Bukowinie Tatrzańskiej, co umożliwi wymianę doświadczeń i lepszych praktyk między placówkami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich aktywny udział i zaangażowanie. Wspólne działania i wymiana doświadczeń są kluczowe dla podnoszenia jakości pracy socjalnej, co z kolei pozwala na lepsze wsparcie osób i rodzin w trudnej sytuacji życiowej.

 


Podziel się